Ertaş Tarım

Hakkımızda

2020 yılında Kocaeli ili Kartepe ilçesinde 1000 m2 kapalı alanda 7 personelimiz ile çiftçilerimize hizmet verebilmek amacıyla tarım aletleri imalatına başlayarak imalat sektörüne girmiş bulunmaktayız.

Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetine odaklı çalışarak, iş ahlakı ve güvenilirlik politikamızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda uzmanlaşabilmek için gerek yapı araç – gereçleri, gerekse de uzman teknik personeli bünyesinde barındırabilmek için her türlü gayret ve fedakarlığı üstlenmiş bulunmaktayız.

Bu çerçevede grup bünyesinde istihdam edilen teknik kadronun seçiminde; iş deneyimi olarak yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmanın yanı sıra, kendi aralarında saygılı ve uyumlu olmaya ve bu formasyonu iş yapılan kurum ve kuruluşlara karşı da kullanılabilecek düzeyde olmalarına azami dikkat ve özen gösterilmektedir.

Ürün listemizde büyük, küçük veya damperli traktör sepetleri, 1 ton’dan 20 tona kadar tarım römorkları ve isteğe ve kullanıma uygun otluk, suluk veya özel imalatlar bulunmaktadır.